Belka
Wtorek, 23 Kwietnia 2019   imieniny: Jerzy, Wojciech
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

[Helmet Cam] "Jesień 2018" - Manewry Ratowniczo-Gaśnicze Jednostek OSP Gminy Mielec

 
22 września 2018 Skrót ćwiczeń jakie zostały przeprowadzone dokładnie tydzień temu. Dziś inaczej niż zwykle, gdyż z perspektywy nowej kamery GoPro 5 Black zamontowanej na mojej głowie. Sprzęt przetrwał próbę i spisał się znakomicie! Jedno jest pewne, będę go używał częściej :) W manewrach uczestniczyły następujące jednostki: - OSP Rzędzianowice I - OSP Rzędzianowice II - OSP Chorzelów - OSP Chrząstów - OSP Trześń - OSP Książnice - OSP Złotniki - OSP Rydzów - OSP Wola Mielecka - OSP Podleszany Serdecznie dziękuję za zaproszenie oraz chęć współpracy i fantastyczną atmosferę w czasie ćwiczeń :) Myślę, że przygotowaliśmy wspólnie naprawdę fajne manewry, które zapisały się w naszej pamięci na długo :) Na koniec, pozdrowienia dla całej Braci Strażackiej! Miejmy nadzieję, że już niebawem spotkamy się znowu w takim samym składzie by ćwiczyć dalej!

 


MIELEC112 - EMERGENCY SERVICES OF MIELEC COUNTY
 
Data pliku video: 2018-09-30, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola