Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja dla uczestników projektu "Eco-energia w gminach: Padew Narodowa, Borowa i Gawłuszowice"

Data publikacji: 2018-10-30, Data modyfikacji: 2018-10-31
A A AWydrukDrukuj  
 
W najbliższych dniach otrzymają Państwo umowę w sprawie ustalenia wzajemnych zobowiązań organizacyjnych i finansowych, związanych z montażem indywidualnego zestawu OZE (instalacji fotowoltaicznych/kolektorów słonecznych/pompy ciepła/kotła na biomasę) w budynku mieszkalnym stanowiącym własność mieszkańca Gminy Borowa. Prosimy o zapoznanie się z treścią umowy. W przypadku jej akceptacji oraz chęci uczestnictwa w projekcie, prosimy o podpisanie 3 egzemplarzy a ponadto parafowanie każdej strony umowy.Podpisane umowy (wszystkie 3 egzemplarze) należy dostarczyć do pokoju nr 20 Urzędu Gminy Borowa osobiście (w godzinach pracy tj. poniedziałek w godz. 8.30-16.30, wtorek-piątek w godz. 7.30-15.30) lub przesłać pocztą w terminie 14 dni od dnia otrzymania umowy. Niedostarczenie podpisanej umowy w oznaczonym terminie będzie oznaczać rezygnację z udziału w projekcie. W przypadku rezygnacji prosimy o szybki kontakt osobisty lub telefoniczny, tel. 17 581 55 21 wew. 20 lub 25 celem złożenia oświadczenia o rezygnacji.Umowa zawiera:1. Określenie miejsca instalacji zestawu OZE.2. Określenie rodzaju i wielkości instalacji.3. Wysokość wkładu własnego uczestnika projektu oraz jego składniki.4. Termin wniesienia wkładu własnego (do dnia 19.11.2018 r.) – należy go bezwzględnie przestrzegać.5. Wzajemne zobowiązania Gminy i uczestnika projektu w okresie jego realizacji.W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z Arkadiuszem Kaczmarczyk tel. 17 581 55 21 wew. 20. Wpłata wkładu własnego na konto nr: 02 9183 1044 2002 2000 0547 0033     Istnieje możliwość uzyskania kredytu w Banku Spółdzielczym o/Borowa na preferencyjnych warunkach w celu sfinansowanie wkładu własnego.

Pełna treść wiadomości na: borowa.pl/dla-mieszkancow/odnawialne-zrodla-energii/305-informacja-dla-uczestnikow-projektu-eco-energia-w-gminach-padew-narodowa-borowa-i-gawluszowice
borowa.pl, Źródło artykułu: borowa.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola