Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja - SUSZA

Data publikacji: 2018-07-04, Data modyfikacji: 2018-07-24
A A AWydrukDrukuj  
 
INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY CZERMIN DOTYCZĄCA SUSZY ROK 2018     W związku z suszą, która wystąpiła w dniach od 21.04.2018r. do 20.06.2018r. na terenie gminy Czermin oraz wystąpieniem szkód w uprawach rolnych ( zboża ozime, jare, rzepak) rolnicy, którzy ponieśli straty mogą składać wnioski do Wójta Gminy Czermin w celu oszacowania powstałych szkód.   Wniosek powinien być złożony w terminie umożliwiającym oszacowanie strat przez komisje tj. przed zbiorem lub likwidacją uprawy jednak nie później niż do 13.07.2018r. w Urzędzie Gminy w Czerminie pok. 21. Druki wniosków dostępne na dole strony lub w Urzędzie Gminy.   WAŻNE!!! Powierzchnia i struktura uprawy wykazana przez rolnika we wniosku musi być zgodna z danymi deklarowanymi we wniosku do ARiMR o płatności za rok 2018. Obszary, na których wystąpiła susza i dopuszczalne jest szacowanie szkód można zweryfikować na stronie systemu monitoringu suszy http://www.susza.iung.pulawy.pl/mapa-kategorii/   Załącznik: Wniosek o szacowanie szkód wraz klauzulą o ochronie danych osobowych   Czermin, 02 lipiec 2018r.   Wójt Gminy    Wniosek Klauzula informacyjna.

Pełna treść wiadomości na: czermin.pl/index.php/453-informacja-susza
czermin.pl, Źródło artykułu: czermin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola