Belka
Środa, 2 Grudnia 2020   imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Odszkodowania za wypadki drogowe i w rolnictwie

Kategoria: Finanse, prawo » Prawne
 

Profesjonalne dochodzenie roszczeń z tytułu polisy OC W świetle przepisów prawnych osoby poszkodowane w wypadku mogą i powinny starać się o odszkodowanie. Jak to uczynić od czego zaczać , do kogo zwrócić się o radę? To dla osoby która uległa wypadkowi pytania zasadnicze. mogą one równierz dotyczyć Ciebie. Z praktyki wiemy że działania w celu uzyskania zadośćuczynienia po wypadku wymaga oprócz wiedzy prawniczej, wieloletniego doświadczenia w dziedzinie odszkodowań. Nie jest to proste, jest to często nauka na własnych błędach, na drodze do zadośćuczynienia moga się Państwo spotkać z licznymi trudnosciami. Poszkodowany i towarzystwo to dwa przeciwne bieguny, których interesy wzajemnie się wykluczaja. Osoba poszkodowana nie musi, a wręcz nie powinna tej trudnej sytuacji przechodzić samotnie. Dlatego też pojawienie się firmy CODEX na rynku odszkodowań jest odpowiedzią na społeczne zapotrzebowanie. Prawo jest dla ludzi, jednak jego nieznajomośc jest jakże często wykozystywana przez stronę, która ma obowiązek naprawienia szkody.

Kontakt

www.codex.org.pl

Telefon 887136611

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola