Belka
Poniedziałek, 25 Marca 2019   imieniny: Maria, Wiesław, Ireneusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rado Hotel Mielec - Nowy Elite Music Club

 
Wszystkie niezbędne informacje oraz aktualny kalendarz koncertów znajdziesz na stronie Elite Music Club: elite.hotelrado.pl oraz FB: facebook.com/ELITEMielec Elite Music Club to miejsce gdzie można posłuchać dobrej muzyki przy świetnie zorganizowanych koncertach. Muzyka na żywo z gatunków szeroko rozumianego bluesa, rocka czy jazzu jest główną atrakcją nowego klubu mieszczącego się w Hotelu Rado. Na naszej scenie goszczą zarówno zespoły grające autorskie i świeże kompozycje, jak też grupy coverowe, wykonujące sprawdzone utwory dobrze znanych muzyków naszych czasów. Produkcja (kamera + montaż): MM Spot facebook.com/mmspotpl #radosnemiejsce 2015

 


RadosnaTV
 
Data pliku video: 2015-05-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola