Belka
Sobota, 15 Czerwca 2019   imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Turbosprężarki, regeneracja i naprawa turbin

Data dodania: 2017-03-23
 
Naprawa czyli potocznie zwana regeneracja turbin to nic innego, jak doprowadzenie do stanu idealnego obudowy turbiny, wymiana wyeksploatowanych lub uszkodzonych podzespołów wewnątrz. Przetestowanie lub doważenie i wyważenie wirnika turbiny oraz nastawienie jej do parametrów optymalnej pracy w układzie turbo silnika i takie rzeczy wykonuje dla Państwa nasza firma. Ponadto turbosprężarki ze sterownikami na module i ich naprawa oraz regeneracja turbosprezarek ze zmienną geometrią.
Kontakt
MR Radka - Magdalena Czachor Radka
ul. Polna 3
39-300 Mielec
Tel: 665 187 734
Tel: 609 141 806
http://www.turbosprezarki.mielec.pl/
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola