Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Układanie niebieskiej bieżni rozpoczęte

Data publikacji: 2013-04-25, Data modyfikacji: 2013-04-28
A A AWydrukDrukuj  
 

Wykonawca modernizacji mieleckiego stadionu sportowego rozpoczął układanie nawierzchni tartanowej. To jeden z ostatnich etapów prac, który jednak wymagał specjalnych warunków atmosferycznych.

Kilka dni temu zakończył się montaż biało-niebieskich krzesełek na stadionie miejskim. Dzięki znacznej poprawie pogody przyszedł czas na położenie tartanowej bieżni lekkoatletycznej. – Zgodnie z zaleceniami włoskiego producenta, średnia dobowa temperatura powietrza powinna wynosić ok. 15 stopni Celsjusza. Niesprzyjająca aura długa nie pozwalała na rozpoczęcie tych prac. Teraz wreszcie pod nadzorem fachowców wykonawca modernizacji może juz bezpiecznie układać materiał bez obawy jego uszkodzenia – powiedział Zygmunt Kołodziej, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu.

Nowa bieżnia będzie miała sześć torów na całym okrążeniu oraz dodatkowe dwa na prostej. Jej wyjątkowość związana jest z niebieskim kolorem wykładziny, który znakomicie komponuje się z kolorystyką siedzisk.

 

UM Mielec, Źródło artykułu: www.mielec.pl, Autor zdjęć: UM Mielec
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola