Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wizyta w urzędzie

Data publikacji: 2013-06-13, Data modyfikacji: 2013-06-14
A A AWydrukDrukuj  
 Wizyta w urzędzie

W czwartek (13 czerwca br.) uczniowie drugich klas Szkoły Podstawowej nr 6 odwiedzili magistrat by dowiedzieć się nieco więcej o Mielcu oraz zapoznać z funkcjonowaniem urzędu.

Pracę rady miejskiej, działanie miejskich spółek komunalnych i wydziałów urzędu przybliżył gościom Kierownik Biura Promocji i Informacji Krzysztof Urbański. Po obejrzeniu filmu o mieście, Sekretarz Miasta Mielca Monika Szczodry odpowiadała na pytania i życząc bezpiecznych wakacji podarowała uczniom odblaskowe opaski z logiem Mielca. Komendant Straży Miejskiej Arkadiusz Misiak rozmawiał z dziećmi o czystości w mieście, sprzątaniu i dbaniu o najbliższą okolicę.UM Mielec, Źródło artykułu: www.mielec.pl, Autor zdjęć: UM Mielec
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola