Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zaczynamy sezon na basenach odkrytych

Data publikacji: 2013-06-19, Data modyfikacji: 2013-06-20
A A AWydrukDrukuj  
 Zaczynamy sezon na basenach odkrytych

Już w najbliższy piątek (21.06) rusza sezon na odkrytych basenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Pierwszy dzień funkcjonowania basenów w tym roku będzie bezpłatny.

Jak zapowiada Zygmunt kołodziej, dyrektor MOSiR, który zarządza kompleksem basenów odkrytych, obiekt jest juz gotowy do sezonu. – Jak co roku wykonaliśmy drobne naprawy i konserwacje po ubiegłym sezonie i okresie zimowym i teraz już tylko czekamy pierwszy dzień funkcjonowania – powiedział. Latem ubiegłego roku odkryty kompleks basenów rekreacyjnych odwiedziło łącznie 41,5 tysiąca osób. Zygmunt Kołodziej nie ukrywa, że liczy na to, iż w tym sezonie liczba ta będzie większa. – Wszystko zależy od tego czy aura będzie sprzyjać wypoczynkowi na basenie – powiedział.

Jednocześnie pracownicy MOSiR zapowiadają przerwy technologiczne na krytych pływalniach. Basen „Smoczka” nieczynny będzie od 1 do 14 lipca, natomiast kryta pływalnia w hali MOSiR przy ulicy Solskiego będzie nieczynna od 1 lipca do 31 sierpnia.

Basen odkryty będzie czynny do końca sierpnia codziennie, od poniedziałku do niedzieli w godz. 10.00 – 19.00. Także ceny biletów wstępu nie ulegają zmianie i wynoszą:

  • Normalny: 10 zł
  • Ulgowy: 6 zł
  • Normalny po godzinie 15-tej: 5 zł
  • Ulgowy po godzinie 15-tej: 4 zł
  • Normalny po godzinie 15-tej: 7 zł
  • Grupowy ( pow. 15 osób wraz z opiekunem ): 4 zł

 

Krzysztof Urbański
BPI UM
20.06.2013 r.

UM Mielec, Źródło artykułu: www.mielec.pl, Autor zdjęć: UM Mielec
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola