Belka
Wtorek, 23 Kwietnia 2019   imieniny: Jerzy, Wojciech
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zawiadomienie o sesji Rady Gminy

Data publikacji: 2018-09-21, Data modyfikacji: 2018-09-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Zawiadamiam, że w dniu 27 września 2018 roku (czwartek) o godz. 9.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Borowej odbędzie się XLIV sesja Rady Gminy Borowa z następującym porządkiem obrad: Otwarcie sesji. Przedstawienie porządku obrad. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji. Sprawozdanie z działalności międzysesyjnej Wójta Gminy. Informacja o pracach organów Rady Gminy w okresie międzysesyjnym. Przygotowanie szkół do rozpoczęcia roku szkolnego oraz ocena placówek oświaty i wychowania przedszkolnego. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Statutu Gminy Borowa. Podjęcie uchwały w sprawie wykonywania obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej. Informacja o przebiegu wykonania budżetu Gminy Borowa za I półrocze 2018 r. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Borowa na 2018 r. Interpelacje i zapytania. Sprawy różne i wolne wnioski. Przewodniczący RadyMarian  Taran

Pełna treść wiadomości na: borowa.pl/wiecej/298-zawiadomienie-o-sesji-rady-gminy-8
borowa.pl, Źródło artykułu: borowa.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola