Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zawiadomienie o sesji Rady Gminy

Data publikacji: 2018-11-27, Data modyfikacji: 2018-11-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Zawiadamiam, że w dniu 29 listopada 2018 roku (czwartek) o godz. 9.00 w sali obrad Urzędu Gminy Borowa odbędzie się II sesja Rady Gminy Borowa z następującym porządkiem obrad: Otwarcie sesji. Przedstawienie porządku obrad. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji. Sprawozdanie z działalności międzysesyjnej Wójta Gminy. Informacja o pracach organów Rady Gminy w okresie międzysesyjnym. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Rocznego Programu Współpracy Gminy Borowa z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art.3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity Dz.U. z 2016r. poz.1817 z późn. zm.) na 2019 rok. Podjęcie uchwały w sprawie obniżenia ceny skupu żyta przyjmowanej jako podstawa obliczenia podatku rolnego na obszarze Gminy Borowa w 2019 roku oraz określenia trybu i szczególnych warunków zwolnień z podatku rolnego. Podjęcie uchwały w sprawie zwolnień z podatku rolnego na 2019 rok. Podjęcie uchwały w sprawie obniżenia ceny sprzedaży drewna przyjmowanej jako podstawa obliczenia podatku leśnego na obszarze Gminy Borowa w 2019 roku. Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości w Gminie Borowa na 2019 rok. Podjęcie uchwały w sprawie zwolnień z podatku od nieruchomości na 2019 rok. Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych na 2019 rok. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia miesięcznego wynagrodzenia Wójta Gminy Borowa. Interpelacje i zapytania. Sprawy różne i wolne wnioski. Przewodniczący Rady Mieczysław Wiącek   Przebieg sesji można obejrzeć na kanale Rady Gminy Borowa w serwisie Youtube.

Pełna treść wiadomości na: borowa.pl/wiecej/317-zawiadomienie-o-sesji-rady-gminy-11
borowa.pl, Źródło artykułu: borowa.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola