Belka
Czwartek, 20 Czerwca 2019   imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zawiadomienie o sesji Rady Gminy

Data publikacji: 2019-01-11, Data modyfikacji: 2019-01-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Zawiadamiam, że w dniu 17 stycznia 2019 roku (czwartek) o godz. 9.00 w sali obrad Urzędu Gminy Borowa odbędzie się IV sesja Rady Gminy Borowa z następującym porządkiem obrad: Otwarcie sesji. Przedstawienie porządku obrad. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji. Sprawozdanie z działalności międzysesyjnej Wójta Gminy. Informacja o pracach organów Rady Gminy w okresie międzysesyjnym. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki opłaty od właścicieli nieruchomości zamieszkałych. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia stawki opłaty za pojemnik o określonej pojemności z odpadami komunalnymi. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2019. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Borowa na rok 2019. Podjęcie uchwały w sprawie warunków i trybu przyznawania, wstrzymywania i pozbawienia stypendiów sportowych oraz określenia ich wysokości dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym oraz warunków i trybu przyznawania wyróżnień i nagród, ich rodzajów i wysokości dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym oraz dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej. Podjęcie uchwały w sprawie zmian statutów sołectw Gminy Borowa. Podjęcie uchwały w sprawie pomocy finansowej dla Powiatu Mieleckiego. Podjęcie uchwały budżetowej Gminy Borowa na 2019 rok. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Wieloletniej Prognozy Finansowej 2019-2030. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Planu Pracy Rady Gminy Borowa na 2019 rok. Interpelacje i zapytania. Sprawy różne i wolne wnioski. Przewodniczący Rady Mieczysław Wiącek

Pełna treść wiadomości na: borowa.pl/wiecej/323-zawiadomienie-o-sesji-rady-gminy-13
borowa.pl, Źródło artykułu: borowa.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola