Belka
Poniedziałek, 25 Marca 2019   imieniny: Maria, Wiesław, Ireneusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zbiórka przedmiotów wielkogabarytowych

Data publikacji: 2018-10-16, Data modyfikacji: 2018-10-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Mielcu zawiadamia mieszkańców Gminy Borowa, że w dniach od 22 do 25 października 2018 r. od godz.7:30 na terenie gminy będzie prowadzona akcja zbiórki przedmiotów wielkogabarytowych, sprzętu AGD i RTV oraz opon samochodów osobowych.NIE ODBIERAMY: odpadów komunalnych zmieszanych w workach, opon pojazdów rolniczych i ciężarowych, gruzu, odpadów budowlanych, okien z szybami, odpadów podlegających selektywnej zbiórce, części samochodowych.W dniu zbiórki przedmioty należy wystawić przed posesje do drogi gminnej do godziny 7:30. Przedmioty wystawione po przejechaniu ekipy zbierającej lub pozostawione na terenie posesji (za ogrodzeniem) nie będą zbierane. Terminarz: 22-10-2018 r. (poniedziałek): Pławo, Orłów, Wola Pławska, Łysakówek 23-10-2018 r. (wtorek): Borowa 24-10-2018 r. (środa): Gliny Małe, Sadkowa Góra 25-10-2018 r. (czwartek): Gliny Wielkie, Górki, Surowa Szczegółowe informacje na temat prowadzonej akcji zbiórki przedmiotów wielkogabarytowych można uzyskać w Zakładzie Usług Komunalnych MPGK Sp. z o.o. Mielec, ul.Korczaka 16, tel. 17 58 20 503 lub 17 58 20 504.

Pełna treść wiadomości na: borowa.pl/dla-mieszkancow/301-zbiorka-przedmiotow-wielkogabarytowych-2
borowa.pl, Źródło artykułu: borowa.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola