Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zespół Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych informuje.

Data publikacji: 2018-11-30, Data modyfikacji: 2018-12-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Drodzy Społecznicy, Zespół Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych przygotował cykl warsztatów, które w najbliższych dniach odbędą się na terenie Województwa Podkarpackiego. Aż 8 spotkań w tematyce, która pomoże rozwijać społeczną działalność lokalnych liderów i przedstawicieli organizacji pozarządowych. Podczas warsztatów przedstawimy zagadnienia związane z kilkoma ważnymi dla Waszej działalności tematami m.in.: RODO, zasady prowadzenia księgowości, pozyskiwanie środków na działalność społeczną oraz mechanizmy współpracy z samorządem.

Pełna treść wiadomości na: czermin.pl/index.php/509-zespol-podkarpackich-inicjatyw-lokalnych-informuje
czermin.pl, Źródło artykułu: czermin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola