Belka
Piątek, 19 Kwietnia 2019   imieniny: Adolf, Leon, Tymon
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mielcu - Główny Księgowy.

Data dodania: 2017-04-10
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Szczegóły na stronie BIP PSSE - termin składania dokumentów do 30 kwietnia 2017 roku.

Pełna treść ogłoszenia na: mielec.praca.gov.pl/-/4600990-ogloszenie-o-naborze-na-wolne-stanowisko-pracy-w-powiatowej-stacji-sanitarno-epidemiologicznej-w-mielcu-glowny-ksiegowy-
Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu, Źródło ogłoszenia: mielec.praca.gov.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola