Belka
Piątek, 19 Kwietnia 2019   imieniny: Adolf, Leon, Tymon
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Oświadczenie Zarządu Powiatu Mieleckiego

Data dodania: 2019-04-18
Zarząd Powiatu Mieleckiego w tym szczególnym przedświątecznym czasie zwraca się do nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych. (…) więcej »
 
 

Nagroda w międzynarodowym konkursie

Data dodania: 2019-04-17
Katarzyna Soja, uczennica mieleckiego elektryka, została nagrodzona w XXXV Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej w Słupsku. więcej »
 
 

Składamy najlepsze życzenia wielkanocne!

Data dodania: 2019-04-17
W imieniu władz samorządowych Powiatu Mieleckiego życzymy Państwu Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny, pełnych radości i rodzinnej... więcej »
 
 

W piątek (19 kwietnia) godziny pracy starostwa...

Data dodania: 2019-04-17
Urzędy starostwa przy ul. Wyspiańskiego oraz ul. Sękowskiego (Wydział Komunikacji) będą przyjmować klientów w godzinach 7:30 - 13:30. więcej »
 
 

Trwają III Targi Pracy Powiatu Mieleckiego

Data dodania: 2019-04-16
Pod honorowym patronatem starosty mieleckiego Stanisława Lonczaka odbywają się Targi Pracy Powiatu Mieleckiego. Swoją ofertę prezentuje ponad 50 pracodawców z całego powiatu. więcej »
 
 

Życzenia Wielkanocne 2019

Data dodania: 2019-04-16
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz weso&... więcej »
 
 

Zobacz program Powiatowych Targów Pracy!

Data dodania: 2019-04-15
Prezentujemy godzinowy program Powiatowych Targów Pracy w Mielcu. Wydarzenie odbędzie się już jutro w godzinach 11:00-16:00. więcej »
 
 

Za nami mieleckie obchody Dnia Pamięci Ofiar...

Data dodania: 2019-04-13
W sobotę, 13 kwietnia, odbyły się mieleckie obchody 79. rocznicy zbrodni katyńskiej. Tłumy mielczan modliły się za ofiary. więcej »
 
 

Niemiecka delegacja z wizytą w starostwie

Data dodania: 2019-04-12
Uczniowie i nauczyciele z Bertolt-Brecht-Gesamtschule już po raz szesnasty odwiedzili Mielec. Tradycyjnie na mapie ich wycieczek po mieście znalazło się starostwo powiatowe. więcej »
 
 

Patronat starosty: Zapraszamy na targi edukacyjne!

Data dodania: 2019-04-12
24 i 25 kwietnia 2019 r. odbędą się XIV Targi Edukacyjne skierowane do uczniów klas trzecich gimnazjów, uczniów klas ósmych szkół podstawowych, ich rodziców i nauczycie... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 74
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola