Belka
Czwartek, 3 Grudnia 2020   imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

TANIE PRZEPROWADZKI

 

ZAJMUJEMY SIE PRZEPROWADZKAMI MIESZKAŃ,BIUR,MAGAZYNÓW itp Transport odbywa sie furgonem z\bez przyczepy,lub samochodem ciężarowym,wszystko w zależnosci od ładunku i gabarytów transportu.
Pojazdy do dyspozycji to
VW LT 35 o wymiarach przestrzeni 3.20x1.70x1.85
Mercedes 811 o wymiarach przestrzeni 5.00x1.90x1.90
Wnoszenie/znoszenie/układanie
NAWIĄŻEMY WSPÓŁPRACE Z FIRMAMI,HURTOWNIAMI..
Atrakcyjne rabaty przy stałych zleceniach
Prowadzimy holowanie przyczep .Dysponuję nawigacją GPS więc nie ma mowy o zbędnych kilometrach ZAPRASZAMY=MOŻLIWOSC NEGOCJOWANIA CEN

Kontakt

Tel kontaktowy 794036597 lub 78814831

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola