Belka
Piątek, 19 Kwietnia 2019   imieniny: Adolf, Leon, Tymon
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Regeneracja turbosprężarek

Data dodania: 2016-01-14
 
Regeneracja turbin Mielec, ul. Polna 3b, 39-300 Mielec to adres naszej firmy MR Radka - Magdalena Czachor Radka.

Firma istnieje i rozwija się w branży związanej z naprawą turbin od 2000r. Głównie jeżeli chodzi o detaliczne usługi nasz rynek stanowi Mielec i Podkarpacie. Mimo wszystko oferujemy również usługi na dalszą skalę, oferując chociażby wysyłki turbin. Ponadto w hurcie - zagraniczne i międzynarodowe relacje i współpraca w dziedzinie napraw turbosprężarek.

Regeneracja turbin ze sterownikami oraz tych, które posiadają sterowniki. Pełna kompleksowa oferta dedykowana do wszystkich samochodów osobowych.

Zapraszamy:
Kontakt
http://www.turbosprezarki.mielec.pl

+48 665 187 734
+48 609 141 806
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola