Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Transport Bułgaria, Rumunia, Grecja, Niemcy, Czechy, Węgry i inne kraje

Data dodania: 2016-01-29
 
Transport międzynarodowy i krajowy realizowany poprzez samochody ciężarowe to domena firmy IMPET.

IMPET
Czermin 61
39-304 Czermin

Profesjonalna obsługa transportu drogowego towarów, zarówno poprzez realizację bezpośrednią własną flotą pojazdów, złożoną głównie z zestawów drogowych i samochodów ciężarowych jak również profesjonalna spedycja. Korzystne warunki współpracy, duże możliwości, stałe zlecenia to nasze usługi spedycyjne.

Transport krajowy i zagraniczny, głównie to transport Niemcy, Bułgaria, Węgry, Czechy, Rumunia, Macedonia, Grecja, Mołdawia i Ukraina ale również inne kraje.
Kontakt
17 774 03 42
http://www.impet.biz
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola