Belka
Środa, 2 Grudnia 2020   imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Darmowe szkolenie: "Certyfikowany instalator systemów fotowoltaicznych z uprawnieniami elektroenergetycznymi do 1 kV"

Data publikacji: 2019-07-03, Data modyfikacji: 2019-07-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Ośrodek szkoleniowy On Sp. z o.o. z Rzeszowa, dysponujący wykwalifikowaną kadrą dydaktyczną, zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu na Certyfikowanego instalatora systemów fotowoltaicznych z uprawnieniami elektroenergetycznymi do 1 kV.  Kto może się zakwalifikować do projektu? Osoby w wieku 50+, które zamieszkują teren województwa Podkarpackiego. KRÓTKO O SZKOLENIUMiejsce: Rzeszów Czas trwania: 8 dni w godzinach: 9.00 – 17.00 Zakres: 5 dni (40 godz.) – urządzenia elektroenergetyczne – egzamin na uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV w kat. E i/lub D 3 dni (24 godz.) – montaż i projektowanie systemów fotowoltaicznych Termin: 24-28 lipca 2019 r. (część dotycząca uprawnień elektroenergetycznych) oraz 2-4 sierpnia 2019 r. (część dotycząca systemów fotowoltaicznych).Szkolenie jest finansowane ze środków unijnych w 100 %, dotacja obejmuje: materiały szkoleniowe, catering, opłatę egzaminacyjną oraz koszt wydania świadectwa kwalifikacyjnego w zakresie dozoru i/lub eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV. W przypadku zainteresowania prosimy o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego oraz oświadczenia RODO, które załączone są poniżej. Uzupełnione pliki proszę przesłać na adres mailowy: aj@on-eco.pl Więcej informacji: Aleksandra Słupek, nr tel. 795 114 089 Pliki do pobrania: formularz zgłoszeniowy, oświadczenie uczestnika_RODO.

Pełna treść wiadomości na: czermin.pl/index.php/599-szkolenie
czermin.pl, Źródło artykułu: czermin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola