Belka
Niedziela, 16 Czerwca 2019   imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Alarmowy przejazd przez Mielec - 7 zastępów kompani Siarka

 
Na początku kolumny jechał jeszcze jeden zastęp, którego nie widać na nagraniu. Kolejno na filmie: 381[R]21 - GBART Scania P360 - JRG Tarnobrzeg; 511[R]25 - GCBA StarMan 15.225 - JRG Nisko; 519[R]43 - GCBA MAN TGM 18.290 - OSP Rudnik nad Sanem; 559[R]20 - GBA? MAN TGM 13.290 - OSP Pysznica; 552[R]25 - GCBA Scania P450 - JRG 2 Stalowa Wola; 389[R]51 - GBA Volvo FL - OSP Tarnobrzeg os. Sobów; 559[R]42 - SLRT Ford Transit - OSP Zbydniów. Zastępy udawały się do pomocy jednostkom z powiatu mieleckiego w zwalczaniu skutków podtopień. Dziękuję siostrze za udostępnienie tego nagrania (pomimo drgań :)).

 


MIELEC NA SYGNALE - Semetion
 
Data pliku video: 2019-05-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola