Belka
Niedziela, 16 Czerwca 2019   imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

hej.mielec.pl TV: Opłatek PiS powiatu mieleckiego 2019

 
hej.mielec.pl TV: Opłatek PiS powiatu mieleckiego 2019 Około 200 osób wzięło udział w tradycyjnym spotkaniu opłatkowo-noworocznym sympatyków Prawa i Sprawiedliwości w Mielcu. Politycy mówili o działaniach realizowanych w ostatnich latach w regionie, ale także o tym, czego nie udało się zrobić. INFO: hej.mielec.pl/pl/11_wiadomosci/50278_op_atek_pis_w_mielcu_czas_podsumowa_i_refleksji_zdj_cia.html REKLAMA? biuro malpka hejgrupa.pl hej.mielec.pl facebook.com/hejmielecpl/ facebook.com/hejgrupa/ twitter.com/hejmielec instagram.com/hejmielec/

 


hej.mielec.pl TV
 
Data pliku video: 2019-01-27, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola