Belka
Poniedziałek, 25 Marca 2019   imieniny: Maria, Wiesław, Ireneusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

TV Stal: PGE FKS Stal Mielec - Odra Opole 1:1 [KULISY]

 
TV Stal: Piątkowy wieczór był radosny tylko przez chwilę. Za nami piąty z rzędu remis, mamy 15 punktów w tabeli Fortuna 1 Ligi (przed rokiem o tej porze mieliśmy 18 pkt), a chcemy wszyscy by tych punktów było znacznie więcej. Kurz po piątkowych wydarzeniach przy Solskiego 1 już opadł, trzeba też ostudzić emocje i #RAZEM ciężko pracować by zdecydowanie szybciej kolekcjonować ligowe punkty... by to były ostatnie smutne KULISY w tym sezonie! #podawnyBlask stalmielec.com facebook.com/stal.mielec.oficjalna/ twitter.com/fksstalmielec instagram.com/fksstalmielec/

 


PGE FKS STAL MIELEC
 
Data pliku video: 2018-10-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mielecki

Powiat mielecki – powiat z siedzibą w mieście Mielec, zlokalizowany w województwie podkarpackim na dwiema rzekami – Wisłą i Wisłoką. W skład wchodzą gminy Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne oraz miasta Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki.

W powiecie znajduje się kilka rezerwatów przyrody: Bagno Przecławskie, Buczyna, Końskie Błota i Pateraki. Nie zabrakło również wielu zabytków, m.in. urokliwy Dwór w Przecławiu, Wieża obronno-mieszkalna w Rzemieniu czy Dworek Oborskich w Mielcu.

Przez powiat przebiega wiele dróg powiatowych i wojewódzkich, dzięki czemu komunikacja z większymi miastami takimi, jak Kraków czy Rzeszów, jest bardzo dogodna. Ponadto w Mielcu znajduje się lotnisko.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola